Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 6. června 2015

,

Břeclav – ČP12

V sobotu 6.června se odehrál VIII. pohár zakladatelů. Na osmistý turnaj Unie hráčů stolního hokeje (do tohoto počtu nejsou započítávány expres turnaje) bude rád vzpomínat Josef Procházka z Boskovic. Právě ten ve vyrovnaném poli jedenačtyřiceti účastníků zvítězil na pomocné body. Hned čtyři hráči totiž turnaj dokončili se stejnou bodovou bilancí. Za vítězným Procházkou se na stupně vítězů probojoval stříbrný Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno) a bronzový Jaromír Foltýn Sen. (Sokol Stochov-Pečky).

Kategorie jednotlivců se staly kořistí domácích hráčů. Mezi juniory si vedl nejlépe Simon Kaňa, kategorie žáků ovládli Jan Pekkala a Šimon Sedlák. Pohár pro nejlepší ženu putoval zásluhou Nataši Kalendové do Bohumína.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek