Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 22. srpna 2015

Senica – ČP12 & WTHA

Slovenský stolnohokejový zväz přivítal letošní účastníky Slovakia Open na 4.ZŠ v Senici. Oproti předchozím ročníkům účastníci ze Švédska a především konkurence z Polska. Předposlední sobota v srpnu byla tedy ve znamení souboje Česko-Slovensko.

Ve vyrovnaném poli o osmadvaceti účastnících se premiérového turnajového vítězství v seriálu Českého poháru dočkal Jaromír Skokan z Kohoutovic před Pavlem Kolodějem z Ostravy. Třetí místo a další cenné body do hodnocení Masters si připsal Jakub David (BHK Orel Boskovice).

Nejlepší ženou byla celkově osmá Veronika Grabinská (Šprmejkři Ostrava), mezi žáky si vedl nejlépe kohoutovický Patrik Tirpák, pohár pro mladší žáky zůstal zásluhou Alexie Chlebanové na Slovensku.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek