Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 3. října 2015

1.liga ČR

V sobotu 3. října se hrálo v Mostě a na dvou místech jižní Moravy čtvrté kolo nejvyšší soutěže družstev.

Své působení v letošním ročníku uzavřelo domácí mostecké družstvo dvěma výhrami a svou letošní bilanci tak upravili na uspokojivých 3-0-6 a pravděpodobně konečnou sedmou příčku. V souboji dvou družstev bez zisku bodu přehrál tým Prague NHL družstvo Žďáru 16:6.

Putování za letošním titulem si ani ve čtvrtém kole nenechali zkomplikovat ostravští Šprtmejkři. Ti porazili domácí Uherčice i Stochov shodně 11:6 a ke kýženému cíli zbývá již opravdu málo.

Ze souboje o prvoligový titul naopak po dvou prohrách vypadl Doudeen Team, teoretickou šanci živí dnes čtyřbodový tým Dragons Modřice a dvoubodový SHL Brno.

Poslední kolo první ligy je na programu v sobotu 24. října ve Stochově, Ostravě a Modřicích. Mistrovská matematika je jasná, pokud domácí Šprtmejkři uhrají alespoň dva body, jsou letošními mistry.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

VyhledáváníPoslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek