Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 17. října 2015

Sosnowiec – ČP12 & WTHA

Netradičně v říjnu se odehrálo Polish Open 2015. Hostitelem byl polský Sosnowiec, pořadatelství se místní funkcionáři ujali na výbornou. K dispozici tak účastníkům bylo občerstvení ve formě kávy, čaje a velmi dobře vypadajících pamlsků.

Výrazně pod očekávání však byla letošní účast, ta se zastavila na čísle 38. Oproti předchozím bohatým ročníkům rozhodně posun směrem dolů. Kromě domácích hráčů nechyběla také konkurence z Ostravy, Brna, Dobré, ale také zástupci Mostecka. Právě poslední zmiňovaná (pětičlenná) skupina si z Polish Open udělala tak trochu mostecký přebor. Jejich ataku dokázal odolat jen celkový vítěz turnaje Martin Kučera (SHL SDS Exmost Brno). Za vítězným Kučerou obsadil druhé místo Jakub Hasil (BHC StarColor Most „B“) a třetí skončil Patrik Purket. Těm navíc kryli záda čtvrtý Michal Justra (KSH CorroTech Meziboří) a pátý Matěj Šanoba (BHC StarColor Most „B“).

Na sedmém místě pak skončil nejlepší z polské výpravy – Przemyslaw Reclik, devátý byl nejlepší junior – Tobiasz Kacprzak. V domácích rukou zůstal také pohár pro nejlepší ženu, o čež se zasloužila celkově jedenadvacátá Martyna Mazurczyk.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek