Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 31. října 2015

Stochov – ČP12

Poslední sobotu v říjnu se ve stochovské sokolovně odehrál poslední letošní turnaj kat. ČP12 započítávaný do hodnocení Českého poháru 2015. Turnaj sice malý, ale o to těžší. Vždyť hned osmnáct z dvaceti hráčů na startovní listině má menší či větší prvoligové zkušenosti.

V turnaji zvítězil úřadující mistr ČR Tomáš Fleišman, který tak oživil své letošní postupové naděje. Stříbrnou příčku obsadil stochovský Petr Henych, bronz pak mostecký Ondřej Müller.

Pro postup na letošní mistrovství České republiky ve šprtci je možno získat body už jen na expresu v Brně nebo zejména na turnaji nejvyšší kategorie, který se koná za týden v Praze.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek