Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 12. prosince 2015

Brno – Expres

Téměř padesátka účastníků vyrazila v sobotu 12. prosince na šprtec do bohunické orlovny. Lákadlem zde byl patnáctý ročník Vánočního turnaje pořádaný tradičně zkušeným Doudeen Teamem ochucený krom šprtcových soubojů také cukrovím od paní Fraňkové.

Každý z účastníků si vylosoval své umístění v některé z osmi skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Dva nejlepší z každé skupiny pak postoupili do vyřazovacího pavouka.

Na patnáctý ročník bude s láskou vzpomínat Robert Tirpák z Kohoutovic. V nabité konkurenci totiž bez jediného zaváhání zaslouženě zvítězil a nesmazatelně se tak zapsal do historie. Na stupně vítězů jej doprovodili druhý Jakub Martinčič a bronzový Jiří Nakládal.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek