Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20160123

so 23. ledna 2016

Brno – ČP36

Téměř stovka účastníků vyrazila v sobotu 23.ledna do Brna. Zde se konal první letošní turnaj nejvyšší kategorie s názvem Jihomoravský šprtec, který však přilákal i zahraniční konkurenci. Vítězství vybojoval Zdeněk Bednář, člen BHC Most, který letos bude hostovat v týmu desetinásobného mistra WIP Reklama Dobrá Voda. Pohár za druhé místo získal Lukáš Mařík, hájící barvy Sokola Stochov a třetí příčku obsadil Miroslav Škorpík (BHC Dragons Modřice).

Trofeje pro nejlepší v kategoriích sbírali především odchovanci žďárského šprtce. Nejlepší ženou se stala Petra Zajíčková, nová posila prvoligových Boskovic. Mezi juniory si vedl nejlépe Martin Bednář, mezi mladšími žáky Zbyněk Strážnický. Nadvládu Vysočiny v ocenění jednotlivých kategoriích tak prolomil jen Jakub Procházka z Kohoutovic – nejlepší starší žák.

Akce se konala za finanční podpory Jihomoravského kraje. Jižní Morava bude také hostit první z vrcholů letošní sezóny. Tentokrát se bude hrát v Břeclavi, kde se v billiard-hockeyi šprtci v republikových finále utkají nejlepší žáci a žákyně.

Výsledky: 23.01.2016 – BRNO (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek