Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

út 16. února 2016

Meziboří – Expres

43 šprtcových nadšenců poměřilo síly v úterý 16. února v prostorách základní školy v Meziboří. Turnaj byl součástí Českého poháru 2016 jako kategorie Expres a tak mezi účastníky převažovali hlavně mladší hráči.

Jako příležitost naladit formu před blížícím se ligovým kolem jej ale využilo i několik zástupců prvoligových a druholigových soupisek. A právě zkušenějším hráčům patřilo medailové pořadí. Zvítězil Petr Henych (BHC StarColor Most) před Tomášem Fleišmanem a Zdeňkem Bednářem.

Trofeje pro vítěze kategorií pak připadly výhradně domácím hráčům. Čtvrtým místem a především prvenstvím mezi staršími žáky se příjemně překvapil Jan Chládek. Mezi mladšími žáky byl nejlepší Matěj Frank a kategorie žen a dívek patřila Elišce Šikové.

Výsledky: 16.02.2016 – MEZIBOŘÍ (expres)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

PRAHA, 23. - 24. 6. 2018

Soutěž tříčlenných družstev určená jak ligovým družstvům na všech úrovních, tak složeným družstvům různých týmů i volným uskupením hráčů.

 

  1. PŘIHLÁŠKA
  2. POZVÁNKA / PROPOZICE


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek