Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 6. března 2016

2.liga Morava

Po prvním kole má moravská druhá liga družstev překvapivého lídra – Gunners Břeclav. To díky třem výhrám a jedné prohře v dnešním bohunickém „hybridním“ kole. Další pokračování soutěže už bude klidnější a systematičtější, ve čtyřech zbývajících kolech se na dvou různých místech Moravy a Slezska potkají vždy čtyři respektive pět družstev soutěže vždy každý s každým.

O spokojenosti s bodovým úlovkem z prvního kola může hovořit prvních šest družstev tabulky, od první Břeclavi až po šestou Dobrou se jedná o dobrý vstup do sezóny 2016. Zklamání je však selhání úřadujícího mistra 2.ligy, Fluke Kohoutovice po třech porážkách zažily nejhorší vstup do soutěže ve své historii.

Moravská druhá liga družstev pokračuje v neděli 3. dubna 2.kolem, hraje se v Ostravě a Ždáře nad Sázavou.

Průběžné pořadí 2.ligy:

  1. Gunners Břeclav
  2. Šprtmejkři Ostrava
  3. Future Úsov

Výsledky a statistiky – 2.LIGA MORAVA 2016 – TABULKA


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek