Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 12. března 2016

Brno – ČP12

Dvaačtyřicet hráčů a hráček přišlo v sobotu bojovat do bohunické orlovny o další porci bodů do hodnocení Českého poháru 2016 ve šprtci.

Vyrovnaný průběh turnaje pro sebe rozhodl vítězstvím nad průběžně prvním hráčem Pavlem Pelikánem Jiří Nakládal (BHC Dragons Modřice). Druhé místo vybojoval Patrik Juchelka (SHL SDS Exmost Brno), třetím místem udělal radost domácím příznivcům Martin Vrána (THE Orel Bohunice).

Hned následující víkend se koná jeden z vrcholů šprcové sezóny, to se v sobotu v Břeclavi utkají nejlepší žáci ve finále Ligy škol a v neděli pak nejlepších šestnáct žáků ve finálovém turnaji Žákovské tour. Připraveny budou i doprovodné turnaje v air-hockeyi a táhlovém hokeji.

Výsledky: 12.03.2016 – BRNO (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek