Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20160514

so 14. května 2016

,

Senica – Expres & WTHA

V sobotu 14. května se hrál šprtec na Slovensku.

Šprtcové boje probíhaly tradičně na 4.ZŠ v Senici, akce byla do českých a mezinárodních soutěží zařazena jako turnaj nižší kategorie. Tomu odpovídala nižší účast než jsme byli v minulých letech zvyklí, nezvykle nízká byla u účast samotných domácích.

Výsledkové listině vévodili modřičtí Dragons, na stupně vítězů se s dvojicí Škorpík / Frankl podíval jen Jakub Hasil (BHC StarColor Most „B“).

Tým BHC Dragons Modřice pak v odpoledním finále soutěže družstev potvrdil dobrou formu ze soutěže jednotlivců a získal titul pro vítěze Poháru WTHA.

Výsledky: 14.05.2016 – SENICA (expres)