Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 8. října 2016

Břeclav – ČP12

Šprtcem nabitý říjen pokračoval v Břeclavi dalším turnajem zařazeným do hodnocení Českého poháru 2016. Na ELPA Cup pořádaný uherčickými Bizony vyrazilo 34 hráčů a hráček, kteří se utkali v šesti kolech švýcarského systému.

Vítězství si odnesl pořádající Marek Furch (SHC Bizoni Uherčice) před nejlepším hráčem letošní 1.ligy Jakubem Davidem (BHK Orel Boskovice). Třetí místo obsadil hráč modřických Dragons Jiří Nakládal.

Hned následující týden můžete vyrazit hned na čtveřici turnajů, šprtec bude hostit Most, Dobrá, Stochov a Žďár nad Sázavou. Podrobnosti jak se na výše uvedené turnaje přihlásit najdete po kliknutí na jednotlivé události v kalendáři šprtcových akcí.

Výsledky: 08.10.2016 – BŘECLAV (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek