Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství České republiky

Podrobnosti

Datum konání:
so 26. listopadu 2011
Místo konání:
Boskovice
Kategorie:
jednotlivci

Dodatečné informace

Postupující na MČR

MUŽI:

  1. KUČERA Martin – SHL SDS EXMOST Brno
  2. DAVID Jakub – BHK Orel Boskovice
  3. FLEIŠMAN Tomáš – BHC AB STAIN Most
  4. FERUGA Bohumil – BHK Orel Boskovice
  5. VRÁNA Martin – THE Orel Bohunice
  6. ŠKORPÍK Miroslav – BHC Dragons Brno
  7. FRANKL Jaroslav Jun. – BHC Dragons Brno
  8. NAKLÁDAL Jiří – BHC Dragons Brno
  9. BEDNÁŘ Zdeněk – BHC AB STAIN Most
  10. SMOLÍK Michal – Prague NHL
  11. KYZLINK Dalibor – SHL SDS EXMOST Brno
  12. KOLODĚJ Pavel – Šprtmejkři Ostrava
  13. PŘEDEŠLÝ Libor – SHC Bizoni Uherčice
  14. HASIL Jakub – SHL StarColor Litvínov
  15. TRUHLÁŘ Václav – SHL SDS EXMOST Brno
  16. TIHELKA Michal – SHC Bizoni Uherčice
  17. VYORAL Petr – BHC Dragons Brno
  18. BLAŽEK Kamil – BHC AB STAIN Most
  19. ODEHNAL Michal – BHK Orel Boskovice
  20. FOLTÝN Jaromír Sen. – Saints Pečky
  21. PŘEDEŠLÝ Michal – SHC Bizoni Uherčice
  22. NEŠPOR Pavel – BHC Dragons Brno
  23. VÍTÁMVÁS Jan – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  24. ZDENĚK Robert – Prague NHL
  25. FRÝBA Ondřej – BHC AB STAIN Most
  26. VÍTÁMVÁS Tomáš – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  27. VONDÁL Vít – BHK Orel Boskovice
  28. TICHAVSKÝ Aleš – Šprtmejkři Ostrava
  29. ČERNÝ Ondřej – BHC AB STAIN Most
  30. ŠPAČEK Jaroslav – Prague NHL
  31. FOLTÝN Jaromír Jun. – Prague NHL
  32. PRUDÍK Michal – BHC Dragons Brno
  33. RACEK Karel – Prague NHL (náhradník)

ŽENY:

  1. VELEBOVÁ Nikola – Orel Královo Pole
  2. GRABINSKÁ Veronika – Sokol Frýdek-Místek
  3. FOLTÝNOVÁ Milada – Prague NHL
  4. KABRDOVÁ Marcela – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  5. ZAJÍČKOVÁ Petra – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  6. IGNACOVÁ Anna – Šprtmejkři Ostrava
  7. LAZÁRKOVÁ Dagmar – BHC Vršovice
  8. ANDRÝSKOVÁ Denisa – ZŠ Oskol Kroměříž
  9. BARTOŠKOVÁ Yvetta – ZŠ Oskol Kroměříž (náhradník)

JUNIOŘI:

  1. JUCHELKA Patrik – SHL SDS EXMOST Brno
  2. PROCHÁZKA Jaromír – SHL SDS EXMOST Brno
  3. PURKET Patrik – Lišáci Most
  4. GADŽOR Patrik – Lišáci Most
  5. PROCHÁZKA Patrik – Orel Královo Pole
  6. HOMOLKA Robin – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  7. PROCHÁZKA Lukáš – Orel Královo Pole
  8. PÍCHA Daniel – KSH ZŠ Meziboří
  9. JEŽEK Jiří – BHC AB STAIN Most (náhradník)

STARŠÍ ŽÁCI:

  1. MÜLLER Ondřej II. – BHC AB STAIN Most
  2. DAVID Vojtěch – BHK Orel Boskovice
  3. FIŠERA Tomáš – BHC Vršovice
  4. SADIL Josef – Saints Pečky
  5. ŠANOBA Matěj – SVČ Most
  6. HLÁVKA Vojtěch – SHL StarColor Litvínov
  7. SÝKORA Tomáš – BHC 4.ZŠ Most
  8. KŘÍŽ Jiří – BHC Vršovice
  9. LANG Vladimír BHC 4.ZŠ Most (náhradník)

MLADŠÍ ŽÁCI:

  1. FERUGA Jan – BHK Orel Boskovice
  2. MACHÁČEK František Jun. – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  3. TICHÝ Ondřej – Saints Pečky
  4. JANDEČKA Vojtěch – BHC 15.ZŠ Most
  5. HUSA Vladimír – Saints Pečky
  6. ŠRÁMEK Adam – BHC Vršovice
  7. KOPECKÝ Jaroslav – ZŠ Oskol Kroměříž (náhradník)

Přejít do kalendáře akcí

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

logo_mcr_2017_web

Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek