Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Českomoravský pohár – semifinále

Podrobnosti

Datum konání:
so 10. listopadu 2012
Místo konání:
Brno
Kategorie:
družstva

Dodatečné informace

  • místo konání: Orlovna Bohunice, Hraničky 5, Brno & Orlovna Kr. Pole, Poděbradova 5/7, Brno
  • začátek akce: 10:00 hod – prezentace 9:30-9:50 hod
  • pořadatel: Doudeen Team & Stolní hokejová liga Brno
  • kontakt: Michal Franěk 728 238 898 & Martin Kučera 777 876 487

↔ ↔ ↔

HRACÍ SYSTÉM / ROZLOSOVÁNÍ:

Skupiny B, D: pětičlenná skupina každý s každým:

1.kolo: 4 – 3, 1 – 2

2.kolo: 1 – 5, 2 – 3

3.kolo: 5 – 2, 4 – 1

4.kolo: 3 – 1, 5 – 4

5.kolo: 2 – 4, 3 – 5

Skupiny A, C, E: šestičlenná skupina rozdělená na dvě tříčlenné. Ve tříčlenné každý s každým. Z těch dvou tříčlenných pak křížem vítěz s druhým z vedlejší trojky a druhý s vítězem. V posledním kole hrají vítězové těchto duelů o postup ze šestky. (družstva ze třetích míst ze skupiny pak vzájemný duel o umístění)

1. kolo: 2 – 3

2. kolo: 1 – 2

3. kolo: 3 – 1

4. kolo: semifinále 1. – 2.

5. kolo: finále, souboj o umístění

↔ ↔ ↔

ORLOVNA BOHUNICE, HRANIČKY 5, BRNO – SK. A,B,C

SKUPINA A1:

  1. BHC AB Stain Most
  2. Future
  3. SHC Bizoni Uherčice

SKUPINA A2:

  1. Flota Kedzierzyn-Kozle
  2. BHK Orel Boskovice „A“
  3. SHL StarColor Litvínov

SKUPINA B:

  1. BHK Orel Boskovice „B“
  2. Moby Dick Wodzislaw „B“
  3. Doudeen Team Junior
  4. Doudeen Team Senior
  5. WIP Reklama Dobrá Voda

SKUPINA C1:

  1. Moby Dick Wodzislaw „A“
  2. Moravská Orlice Brno
  3. Orel Královo Pole

SKUPINA C2:

  1. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
  2. Sosnowiec Flota Mlodych
  3. Prague NHL

↔ ↔ ↔

ORLOVNA KR. POLE, PODĚBRADOVA 5/7, BRNO – SK. D,E

SKUPINA D:

  1. Ogien Zory
  2. BHL Zekatel Žďár n.S.
  3. THE Orel Bohunice
  4. BHC Dragons Brno
  5. ESH Praha

SKUPINA E1:

  1. Foltýn´s Gang
  2. SHL SDS EXMOST Brno
  3. Šneci Kohoutovice

SKUPINA E2:

  1. Brankovice Black Arrows
  2. Sparta Czyzowice
  3. Spojenci Most

Přejít do kalendáře akcí

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

  • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
  • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
  • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
  • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
  • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
  • ↔ ↔ ↔


    Poslední články


    Odběr novinek


    Šprtec v ČR

    Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek