Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství České republiky

Podrobnosti

Datum konání:
so 24. listopadu 2012
Místo konání:
Praha
Kategorie:
jednotlivci

Dodatečné informace

↔ ↔ ↔

ÚČASTNÍCI 33. MISTROVSTVÍ ČR:

MUŽI:

  1. KUČERA Martin – SHL SDS EXMOST Brno
  2. NAKLÁDAL Jiří – BHC Dragons Brno
  3. DAVID Jakub – BHK Orel Boskovice
  4. KOLODĚJ Pavel – Šprtmejkři Ostrava
  5. HONSA Petr – SHL WIP Reklama D.Voda
  6. BLAŽEK Kamil – BHC AB STAIN Most
  7. ALEXANDROV Pavel – Prague NHL
  8. FURCH Marek – SHC Bizoni Uherčice
  9. FERUGA Bohumil – BHK Orel Boskovice
  10. ŠKORPÍK Miroslav – BHC Dragons Brno
  11. KOLODĚJ Dušan – Šprtmejkři Ostrava
  12. FRANKL Jaroslav Jun. – BHC Dragons Brno
  13. VANČURA Tomáš – Prague NHL
  14. FLEIŠMAN Tomáš – BHC AB STAIN Most
  15. TICHAVSKÝ Aleš – Šprtmejkři Ostrava
  16. HENYCH Petr – Old Friends Most
  17. PROCHÁZKA Ondřej – BHK Orel Boskovice
  18. TIHELKA Michal – SHC Bizoni Uherčice
  19. ZÍKA Václav – SHL WIP Reklama D.Voda
  20. PROCHÁZKA Jaromír – SHL SDS EXMOST Brno
  21. PŘEDEŠLÝ Libor – SHC Bizoni Uherčice
  22. HASIL Jakub – SHL StarColor Litvínov
  23. LUDVÍK Vojtěch – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  24. BRZOBOHATÝ Roman – BHC Dragons Brno
  25. KUBEČKA Jan – Šprtmejkři Ostrava
  26. PŘEDEŠLÝ Michal – SHC Bizoni Uherčice
  27. MACH Miloslav – SHL WIP Reklama D.Voda
  28. KYZLINK Dalibor – SHL SDS EXMOST Brno
  29. ŠPAČEK Jaroslav – Prague NHL
  30. ZDENEK Robert – BHC Fighting Saints Pečky
  31. RACEK Karel – Prague NHL
  32. ODEHNAL Michal – BHK Orel Boskovice
  33. VÍTÁMVÁS Jan (náhradník)

ŽENY:

  1. FOLTÝNOVÁ Milada – BHC Fighting Saints Pečky
  2. ZAJÍČKOVÁ Petra – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  3. GRABINSKÁ Veronika – Sokol Frýdek-Místek
  4. LAZÁRKOVÁ Dagmar – BHC Vršovice
  5. KABRDOVÁ Marcela – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  6. IGNACOVÁ Anna – Šprtmejkři Ostrava
  7. VELEBOVÁ Nikola – Orel Královo Pole
  8. BARTUŇKOVÁ Martina – BHL Žďár nad Sázavou
  9. KOSMANNOVÁ Kristýna (náhradnice)

JUNIOŘI:

  1. JUCHELKA Patrik – SHL SDS EXMOST Brno
  2. MÜLLER Ondřej II. – BHC AB STAIN Most
  3. PURKET Patrik – Lišáci Most
  4. ŠANOBA Matěj – SHL StarColor Litvínov
  5. VESELÝ Lukáš – THE Orel Bohunice
  6. HOMOLKA Robin – BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
  7. ŠUSTÁČEK Ladislav – Orel Královo Pole
  8. PROCHÁZKA Patrik – Orel Královo Pole
  9. ŘEHŮŘEK David (náhradník)

STARŠÍ ŽÁCI:

  1. DAVID Vojtěch – BHK Orel Boskovice
  2. FERUGA Jan – BHK Orel Boskovice
  3. SADIL Josef – BHC Fighting Saints Pečky
  4. MRKÁČEK Jan – ZŠ Dobrá Voda u Č.B.
  5. ŘÍHA Jiří – ZŠ Dobrá Voda u Č.B.
  6. SÝKORA Tomáš – SHL StarColor Litvínov
  7. BEDNÁŘ Martin – A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
  8. ŽIGA Štefan – Orel Královo Pole
  9. FEDORCHAK Matvyj (náhradník)

MLADŠÍ ŽÁCI:

  1. TICHÝ Ondřej – BHC Fighting Saints Pečky
  2. KOZÁK Martin – BHC Fighting Saints Pečky
  3. JANDEČKA Vojtěch – BHC 15.ZŠ Most
  4. SYRŮČEK Adam – BHC Fighting Saints Pečky
  5. FEDORCHAK Maksym – BHC Vršovice
  6. FERUGOVÁ Martina – BHK Orel Boskovice
  7. CMÁR Miroslav (náhradník)

Přejít do kalendáře akcí

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

  • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
  • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
  • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
  • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
  • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
  • ↔ ↔ ↔


    Poslední články


    Odběr novinek


    Šprtec v ČR

    Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek