Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Boskovice – turnaj ČP36 & WTHA – CZECH OPEN 2013

Podrobnosti

Datum konání:
so 13. července 2013
Místo konání:
Boskovice
Kategorie:
jednotlivci

Dodatečné informace

Přihlášení do turnaje:

  • DO KDY: úterý 09.07.2013 do 20:00 hod
  • KOMU: mkucera@uhshbrno.cz nebo MT +420777876487 (Martin Kučera)
  • CO UVÉST: Příjmení, jméno, klub / město (nováčci v Českém poháru také datum narození

Hráči, kteří budou řádně přihlášeni mají jistotu, že budou hrát hlavní soutěž.

Hráči přihlášeni po termínu nebo na místě mohou být v případě většího počtu účastníků než 128 zařazeni do kvalifikace příp. přímo do turnaje o 129. – ???. místo.

WEB AKCE: http://czechopen.sprtec-boskovice.cz/

↔ ↔ ↔

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČŮ K 09.07.2013:

1. TICHAVSKÝ Aleš Šprtmejkři Ostrava
2. TICHAVSKÝ Jan Šprtmejkři Ostrava
3. TICHAVSKÝ Milan Šprtmejkři Ostrava
4. KUBEČKA Jan Šprtmejkři Ostrava
5. PALOVSKÝ Alexander Šprtmejkři Ostrava
6. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava
7. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava
8. KOLODĚJ Dušan Šprtmejkři Ostrava
9. KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava
10. PELIKÁN Pavel Šprtmejkři Ostrava
11. HÁJEK Ladislav BHC Dobrá
12. HÁJEK Dalibor BHC Dobrá
13. ŽVAKOVÁ Kamila BHC Dobrá
14. ŠEBESTÍK Miroslav BHC Dobrá
15. HADAŠČOK Petr BHC Dobrá
16. BEDNÁŘ Zdeněk BHC AB STAIN Most
17. BLAŽEK Kamil BHC AB STAIN Most
18. ČERNÝ Ondřej BHC AB STAIN Most
19. FLEIŠMAN Tomáš BHC AB STAIN Most
20. FRÝBA Dalibor BHC AB STAIN Most
21. FRÝBA Ondřej BHC AB STAIN Most
22. HASIL Jakub BHC AB STAIN Most
23. MÜLLER Ondřej II. BHC AB STAIN Most
24. PÍCHA Daniel BHC AB STAIN Most
25. JUSTRA Michal SHL Celio Litvínov
26. SÝKORA Tomáš SHL Celio Litvínov
27. ŠANOBA Matěj SHL Celio Litvínov
28. ŠTĚRBA Petr SHL Celio Litvínov
29. MARTÍNEK Miroslav SHL Celio Litvínov
30. HENYCH Petr Old Friends Most
31. NOVOTNÝ Jakub Old Friends Most
32. VEIS Petr Old Friends Most
33. FEDIČ Lukáš Old Friends Most
34. PURKET Patrik Old Friends Most
35. HANKOVEC Milan Husot Strakonice
36. POSKOČIL Radovan Husot Strakonice
37. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
38. NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Brno
39. VYORAL Petr BHC Dragons Brno
40. FRANKL Jaroslav Jun. BHC Dragons Brno
41. PRUDÍK Michal BHC Dragons Brno
42. BRZOBOHATÝ Roman BHC Dragons Brno
43. BOHÁČEK Vít BHC Dragons Brno
44. EKART Martin BHC Dragons Brno
45. PŘEDEŠLÝ Libor SHC Bizoni Uherčice
46. PŘEDEŠLÝ Michal SHC Bizoni Uherčice
47. FURCH Marek SHC Bizoni Uherčice
48. TIHELKA Michal SHC Bizoni Uherčice
49. TIHELKA Robert SHC Bizoni Uherčice
50. BĚLOHOUBEK Pavel SHC Bizoni Uherčice
51. MACH Miloslav SHL WIP Reklama D.Voda
52. NAGY Jiří FS Sokol Stochov-Pečky
53. NAVRÁTIL Petr FS Sokol Stochov-Pečky
54. MUŽÍK Jan FS Sokol Stochov-Pečky
55. PROKOP Štefan FS Sokol Stochov-Pečky
56. TŮMA Václav Sen. FS Sokol Stochov-Pečky
57. GABČO Jakub Slovakia
58. CHLEBANA Damián Slovakia
59. CHLEBANA Marián Slovakia
60. CHLEBANA Samuel Slovakia
61. ŠTÍTNY Marek Slovakia
62. VRÁBEL Dávid Slovakia
63. BIELČIK Daniel Slovakia
64. BACHÁR Vladimír Slovakia
65. KUČERA Martin SHL SDS EXMOST Brno
66. KYZLINK Dalibor SHL SDS EXMOST Brno
67. PROCHÁZKA Jaromír SHL SDS EXMOST Brno
68. PROCHÁZKA Lukáš Orel Královo Pole
69. PROCHÁZKA Patrik Orel Královo Pole
70. JUCHELKA Patrik SHL SDS EXMOST Brno
71. ŠUSTÁČEK Ladislav Orel Královo Pole
72. RAKOVÁ Lucie Neofight Brno
73. ELIÁŠOVÁ Veronika Neofight Brno
74. TRUHLÁŘ Václav SHL SDS EXMOST Brno
75. VELEBOVÁ Nikola Orel Královo Pole
76. MLCH Tomáš Prague NHL
77. FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL
78. RACEK Karel Prague NHL
79. PROKEŠOVÁ Jana Prague NHL
80. ALEXANDROV Pavel Prague NHL
81. MÜLLER Marek Prague NHL
82. FERUGA Bohumil BHK Orel Boskovice
83. FERUGA Dominik BHK Orel Boskovice
84. FERUGA Jan BHK Orel Boskovice
85. ODEHNAL Michal BHK Orel Boskovice
86. DAVID Jakub BHK Orel Boskovice
87. DAVID Vojtěch BHK Orel Boskovice
88. VONDÁL Vít BHK Orel Boskovice
89. OŠLEJŠEK Jakub BHK Orel Boskovice
90. KOVÁŘ Roman BHK Orel Boskovice
91. FIALA Dominik BHK Orel Boskovice
92. STLOUKAL Mojmír BHK Orel Boskovice
93. ŘEHŮŘEK David BHK Orel Boskovice
94. PROCHÁZKA Josef Jun. BHK Orel Boskovice
95. PROCHÁZKA Josef Sen. BHK Orel Boskovice
96. PROCHÁZKA Ondřej BHK Orel Boskovice
97. GRÉNAR David BHK Orel Boskovice
98. KÁRL Jan BHK Orel Boskovice
99. POLÁK Jakub BHK Orel Boskovice
100. PATLOKA Jáchym BHK Orel Boskovice
101. ODEHNAL Jakub BHK Orel Boskovice
102. ŠÍSTEK Ondřej BHK Orel Boskovice
103. ŠÍSTEK Kamil BHK Orel Boskovice
104. BORKOVEC Vojtěch BHK Orel Boskovice
105. KRYŠTOF Ondřej BHK Orel Boskovice
106. FERUGOVÁ Martina BHK Orel Boskovice
107. KUBÍK Tomáš BHK Orel Boskovice
108. NOVOTNÝ Lukáš BHK Orel Boskovice
109. POKORNÝ Ondřej BHK Orel Boskovice
110. MENCL Karel Sweden
111. ERIKSSON-MENCL Joan Sweden
112. FOLTÝN Jaromír Jun. FS Sokol Stochov-Pečky
113. FOLTÝN Jaromír Sen. FS Sokol Stochov-Pečky
114. CIBULKOVÁ Markéta FS Sokol Stochov-Pečky
115. ZDENEK Robert FS Sokol Stochov-Pečky
116. TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice
117. TIRPÁK Robert Fluke Kohoutovice
118. SKOKAN Jaromír Fluke Kohoutovice
119. VACHTARČÍK Jan SHL Bohumín
120. SITA Libor Future
121. KLIMKOVÁ Kateřina Future
122. PELIKÁN Jiří Future
123. DVOŘÁK Štěpán Future
124. BEDNÁŘ Martin BHL A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
125. HOMOLKA Robin BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
126. KABRDOVÁ Marcela BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
127. LUDVÍK Vojtěch BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
128. MACHÁČEK František Jun. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
129. VÍTÁMVÁS Jan BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
130. VÍTÁMVÁS Tomáš BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
131. ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
132. STRÁŽNICKÝ Zbyněk BHL Žďár nad Sázavou
133. KOUBSKÝ Jiří Jun. BHL Žďár nad Sázavou
134. NEDVĚD Jaromír BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
135. MAZURCZYK Andrzej Poland
136. MAZURCZYK Martyna Poland
137. KWAPISZ Kasper Poland
138. TARGOSZ Dariusz Poland
139. MASLOWSKI Bartosz Poland
140. ZYCINSKA Karolina Poland
141. MUSKALA Rafal Poland
142. BIENIEK Lukasz Poland
143. BETKOWSKI Dawid Poland
144. BETKOWSKI Robert Poland
145. KUZNIAR Boguslawa Poland
146. KUZNIAR Izabela Poland
147. KUZNIAR Krzysztof Poland
148. VESELÝ Lukáš THE Orel Bohunice

Přejít do kalendáře akcí

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

logo_mcr_2017_web

Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek