Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství České republiky

Podrobnosti

Datum konání:
so 23. listopadu 2013
Místo konání:
Říčany u Prahy
Kategorie:
jednotlivci

Dodatečné informace

↔ ↔ ↔

ÚČASTNÍCI:

MUŽI:

1. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
2. FRANKL Jaroslav Jun. BHC Dragons Brno
3. PROCHÁZKA Jaromír SHL SDS EXMOST Brno
4. DAVID Jakub BHK Orel Boskovice
5. JUCHELKA Patrik SHL SDS EXMOST Brno
6. BLAŽEK Kamil BHC AB STAIN Most
7. HENYCH Petr Old Friends Most
8. FERUGA Bohumil BHK Orel Boskovice
9. TICHAVSKÝ Aleš Šprtmejkři Ostrava
10. TŮMA Václav Sen. FS Sokol Stochov-Pečky
11. KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava
12. ZÍKA Václav SHL WIP Reklama D.Voda
13. KYZLINK Dalibor SHL SDS EXMOST Brno
14. VEIS Petr Old Friends Most
15. FOLTÝN Jaromír Jun. FS Sokol Stochov-Pečky
16. PURKET Patrik Old Friends Most
17. NAVRÁTIL Petr FS Sokol Stochov-Pečky
18. NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Brno
19. ALEXANDROV Pavel Prague NHL
20. PELIKÁN Pavel Šprtmejkři Ostrava
21. MACH Miloslav SHL WIP Reklama D.Voda
22. LUDVÍK Vojtěch BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
23. TICHAVSKÝ Milan Šprtmejkři Ostrava
24. VYORAL Petr BHC Dragons Brno
25. PRUDÍK Michal BHC Dragons Brno
26. FOLTÝN Jaromír Sen. FS Sokol Stochov-Pečky
27. ODEHNAL Michal BHK Orel Boskovice
28. FLEIŠMAN Tomáš BHC AB STAIN Most
29. TIHELKA Robert SHC Bizoni Uherčice
30. BRZOBOHATÝ Roman BHC Dragons Brno
31. BEDNÁŘ Zdeněk BHC AB STAIN Most
32. KOLODĚJ Dušan Šprtmejkři Ostrava

ŽENY:

1. KABRDOVÁ Marcela BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
2. FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL
3. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava
4. ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
5. MÁTLOVÁ Petra BHC Radošovice
6. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava
7. VELEBOVÁ Nikola Orel Královo Pole
8. KLIMKOVÁ Kateřina Future

JUNIOŘI:

1. MÜLLER Ondřej II. BHC AB STAIN Most
2. HOMOLKA Robin BHL Zekatel Žďár nad Sáz.
3. PROCHÁZKA Patrik Orel Královo Pole
4. VESELÝ Lukáš THE Orel Bohunice
5. ŠUSTÁČEK Ladislav Orel Královo Pole
6. ŠANOBA Matěj SHL Celio Litvínov
7. DAVID Vojtěch BHK Orel Boskovice
8. ŘEHŮŘEK David BHK Orel Boskovice

STARŠÍ ŽÁCI:

1. SÝKORA Tomáš SHL Celio Litvínov
2. BEDNÁŘ Martin A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
3. REISIG Roman Old Friends Most
4. FERUGA Jan BHK Orel Boskovice
5. CVRČEK Michal FS Sokol Stochov-Pečky
6. POSKOČIL Radovan Husot Strakonice
7. SADIL Josef FS Sokol Stochov-Pečky
8. JINDRÁK Michal BHC 15.ZŠ Most

MLADŠÍ ŽÁCI:

1. SYRŮČEK Adam FS Sokol Stochov-Pečky
2. JANDEČKA Vojtěch BHC 15.ZŠ Most
3. TICHÝ Ondřej FS Sokol Stochov-Pečky
4. STRÁŽNICKÝ Zbyněk BHL Žďár nad Sázavou
5. JANDEČKA Šimon BHC 15.ZŠ Most
6. NOVÁK Jakub BHC Vršovice

NÁHRADNÍCI:

MUŽI: ZDENEK Robert – FS Sokol Stochov-Pečky

ŽENY: CIBULKOVÁ Markéta – FS Sokol Stochov-Pečky

JUNIOŘI: BUGNO Jan – KSH Celio Meziboří

STARŠÍ ŽÁCI: PETÁK Rostislav – BHC 15.ZŠ Most

MLADŠÍ ŽÁCI: FEDORCHAK Maksym – BHC Vršovice


Přejít do kalendáře akcí

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

logo_mcr_2017_web

Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek