Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Českomoravský pohár

Českomoravského poháru se mohou zúčastnit jak družstva 1., 2. či 3.ligy, tak družstva složená z různých ligových celků a také volná uskupení hráčů. Pro nově vzniklá družstva je příležitostí vyzkoušet si soutěžní prostředí před vstupem do ligy, týmům z nižších soutěží dává ČMP možnost poměřit se s prvoligovými celky, kvalitnějším družstvům naopak umožňuje bojovat o účast v mezinárodní soutěži.

Soutěž se hraje formou dvoudenní víkendové soutěže. První hrací den hrají všechny přihlášená družstva o postup do pětičlenného finále. Finále soutěže následuje druhý den, formát zápasu a organizace jednotlivých kol jsou stejné jako ve 2.lize (formát zápasu „3 x 3“, 5 družstev každý s každým). Hráči družstev, která nepostoupila do finále, se mohou zůčastnit souběžně hraného turnaje jednotlivců.

Vítěz Českomoravského poháru získává kromě cenné trofeje také právo startu v mezinárodní klubové soutěži družstev – Pohár WTHA.

↔ ↔ ↔

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR DRUŽSTEV 2016:

11.-12.06.2016, BRNO

ZŠ Košinova 22, Brno-Královo Pole

↔ ↔ ↔

Soubory ke stažení:propozice, přihláškaPartneři

Logo World Table Hockey Association Logo Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou Logo United Energy, a. s.

Vyhledávání


Českomoravský pohár družstev 2016

BRNO, 11.-12.června 2016VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek