Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství ČR

Mistrovství České republiky je vrcholným domácím turnajem jednotlivců. Právo startu má 32 mužů, 8 žen, 8 juniorů, 8 starších žáků a 6 mladších žáků podle pořadí Českého poháru před MČR.

Na rozdíl od ostatních turnajů ČP se na MČR hraje pouze v rámci kategorie. S výjimkou kategorie mužů, která má stejný hrací systém jako ostatní turnaje ČP, se o tituly hraje systémem každý s každým.

Vítězové mistrovství republiky mají přednostní právo reprezentovat na následujícím mistrovství Evropy či světa (koná-li se v daném roce).

↔ ↔ ↔

36. Mistrovství ČR:

28.11.2015, Ostrava

↔ ↔ ↔

MUŽI:

1. PROCHÁZKA Jaromír SHL SDS EXMOST Brno 7 5 - 1 - 1 29 : 18 11
2. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice 7 5 - 1 - 1 24 : 14 11
3. KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava 7 5 - 1 - 1 28 : 16 11
4. DAVID Jakub BHK Orel Boskovice 7 4 - 2 - 1 29 : 23 10
5. FOLTÝN Jaromír Sen. Sokol Stochov-Pečky 7 3 - 3 - 1 15 : 8 9
6. MACH Miloslav SHL WIP Reklama D. Voda 7 4 - 1 - 2 24 : 19 9
7. ŠANOBA Matěj BHC StarColor Most „B“ 7 4 - 1 - 2 27 : 22 9
8. JUCHELKA Patrik SHL SDS EXMOST Brno 7 3 - 2 - 2 18 : 13 8
9. TICHAVSKÝ Milan Šprtmejkři Ostrava 7 3 - 2 - 2 22 : 13 8
10. MÜLLER Ondřej II. BHC StarColor Most 7 3 - 2 - 2 19 : 15 8
11. FRANKL Jaroslav Jun. BHC Dragons Modřice 7 3 - 2 - 2 28 : 21 8
12. PROCHÁZKA Josef Jun. BHK Orel Boskovice 7 3 - 2 - 2 18 : 14 8
13. HONSA Petr SHL WIP Reklama D. Voda 7 3 - 2 - 2 21 : 24 8
14. PURKET Patrik Sokol Stochov-Pečky 7 4 - 0 - 3 18 : 13 8
15. TŮMA Václav Sen. Sokol Stochov-Pečky 7 3 - 1 - 3 13 : 16 7
16. RACEK Karel Prague NHL 7 2 - 3 - 2 17 : 16 7
17. TIRPÁK Robert Fluke Kohoutovice 7 1 - 5 - 1 7 : 11 7
18. FEDIČ Lukáš Old Friends Stochov 7 1 - 5 - 1 10 : 14 7
19. SKOKAN Jaromír Fluke Kohoutovice 7 1 - 5 - 1 10 : 10 7
20. KUČERA Martin SHL SDS EXMOST Brno 7 2 - 3 - 2 22 : 14 7
21. KUBEČKA Jan Šprtmejkři Ostrava 7 3 - 0 - 4 19 : 27 6
22. FERUGA Bohumil BHK Orel Boskovice 7 3 - 0 - 4 16 : 18 6
23. ŠUSTÁČEK Ladislav Orel Královo Pole 7 1 - 4 - 2 11 : 14 6
24. VEIS Petr Old Friends Stochov 7 2 - 2 - 3 21 : 21 6
25. VRBÍK Pavel Šprtmejkři Ostrava 7 2 - 2 - 3 9 : 9 6
26. NAGY Jiří Sokol Stochov-Pečky 7 1 - 3 - 3 21 : 24 5
27. FIALA Dominik BHK Orel Boskovice 7 2 - 1 - 4 25 : 30 5
28. TKÁČ Lukáš Praha 7 2 - 0 - 5 14 : 29 4
29. LUDVÍK Vojtěch BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 7 1 - 2 - 4 18 : 27 4
30. FRÝBA Ondřej BHC StarColor Most 7 1 - 1 - 5 8 : 18 3
31. BEDNÁŘ Zdeněk BHC StarColor Most 7 1 - 1 - 5 21 : 39 3
32. HENYCH Petr Sokol Stochov-Pečky 7 0 - 2 - 5 23 : 35 2

ŽENY:

1. FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL 7 4 - 3 - 0 17 : 7 11
2. KABRDOVÁ Marcela BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 7 4 - 1 - 2 15 : 10 9
3. ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 7 4 - 1 - 2 14 : 11 9
4. KLIMKOVÁ Kateřina Future 7 4 - 1 - 2 11 : 9 9
5. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava 7 3 - 1 - 3 8 : 9 7
6. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava 7 2 - 2 - 3 14 : 16 6
7. UHEROVÁ Daniela BHC StarColor Most „B“ 7 0 - 3 - 4 8 : 16 3
8. MIŠÍKOVÁ Pavla Real Draci 18.ZŠ Most 7 1 - 0 - 6 6 : 15 2

JUNIOŘI:

1. KAŇA Simon Gunners Břeclav 6 5 - 1 - 0 15 : 4 11
2. BEDNÁŘ Martin BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 6 3 - 2 - 1 10 : 5 8
3. TICHÝ Tomáš BHC CorroTech Radošovice 6 2 - 2 - 2 11 : 6 6
4. LOUČKA Matouš Gunners Břeclav 6 2 - 2 - 2 10 : 10 6
5. SÝKORA Tomáš BHC StarColor Most „B“ 6 2 - 2 - 2 15 : 16 6
6. CVRČEK Michal Manver Pečky 6 1 - 1 - 4 9 : 17 3
7. FIALA Andrej Gunners Břeclav 6 0 - 2 - 4 6 : 18 2

STARŠÍ ŽÁCI:

1. TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice 6 4 - 1 - 1 17 : 11 9
2. DOHNAL Jiří Valašské Meziříčí 6 3 - 2 - 1 24 : 14 8
3. PEKKALA Jan Gunners Břeclav 6 3 - 1 - 2 20 : 15 7
4. CMÁR Miroslav Manver Pečky 6 3 - 0 - 3 14 : 19 6
5. SDUKOS Denis BHC TJ Sokol Bohumín 6 2 - 2 - 2 13 : 14 6
6. VOCÁSEK Jaroslav A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 6 2 - 0 - 4 20 : 24 4
7. ŠUSTR Adam A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 6 1 - 0 - 5 12 : 23 2

MLADŠÍ ŽÁCI:

1. GRIMMOVÁ Valentina Real Draci 18.ZŠ Most 5 3 - 1 - 1 11 : 5 7
2. MACAS Matyáš BHC Vršovice 5 3 - 1 - 1 14 : 10 7
3. KOUBSKÝ Jiří Jun. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 5 2 - 1 - 2 5 : 6 5
4. ŠULC Jan BHC Vršovice 5 1 - 3 - 1 8 : 6 5
5. MICHÁLEK Lukáš Netopýři Most 5 2 - 0 - 3 4 : 7 4
6. PADĚLEK Aleš BHC TJ Sokol Bohumín 5 1 - 0 - 4 7 : 15 2

Partneři

Logo World Table Hockey Association Logo Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou Logo United Energy, a. s.

Vyhledávání


Českomoravský pohár družstev 2016

BRNO, 11.-12.června 2016



VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek