Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství ČR

Mistrovství České republiky je vrcholným domácím turnajem jednotlivců. Právo startu má 32 mužů, 8 žen, 8 juniorů, 8 starších žáků a 6 mladších žáků podle pořadí Českého poháru před MČR.

Na rozdíl od ostatních turnajů ČP se na MČR hraje pouze v rámci kategorie. S výjimkou kategorie mužů, která má stejný hrací systém jako ostatní turnaje ČP, se o tituly hraje systémem každý s každým.

Vítězové mistrovství republiky mají přednostní právo reprezentovat na následujícím mistrovství Evropy či světa (koná-li se v daném roce).

↔ ↔ ↔

36. Mistrovství ČR:

26.11.2016, Ostrava

↔ ↔ ↔

MUŽI:

1. NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Modřice 8 6 1 1 23 : 15 13
2. DAVID Jakub BHK Orel Boskovice 8 4 3 1 26 : 14 11
3. KUČERA Martin SHL SDS EXMOST Brno 8 4 3 1 14 : 7 11
4. MÜLLER Ondřej II. BHC StarColor Most 8 4 2 2 25 : 23 10
5. LUDVÍK Vojtěch BHL Žďár nad Sázavou 8 4 3 1 25 : 18 11
6. PELIKÁN Pavel Future 8 3 3 2 30 : 27 9
7. PROCHÁZKA Jaromír SHL SDS EXMOST Brno 8 5 1 2 35 : 25 11
8. RACEK Karel Prague NHL 8 2 3 3 21 : 17 7
9. HENYCH Petr BHC StarColor Most 7 5 0 2 30 : 21 10
10. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice 7 4 1 2 27 : 22 9
11. VRÁNA Martin THE Orel Bohunice 7 4 1 2 31 : 25 9
12. BEDNÁŘ Zdeněk BHC Most 7 3 2 2 30 : 29 8
13. ŠUSTÁČEK Ladislav Orel Královo Pole 7 4 0 3 22 : 16 8
14. PELIKÁN Jiří Future 7 3 2 2 17 : 19 8
15. PROCHÁZKA Josef Jun. BHK Orel Boskovice 7 4 0 3 19 : 16 8
16. FRÝBA Ondřej BHC StarColor Most 7 3 1 3 17 : 18 7
17. TKÁČ Lukáš Praha 7 3 1 3 17 : 19 7
18. TIRPÁK Robert Fluke Kohoutovice 7 2 3 2 14 : 13 7
19. MAŘÍK Lukáš Sokol Stochov 7 3 1 3 30 : 20 7
20. ČERNÝ Ondřej BHC StarColor Most „B“ 7 3 0 4 17 : 20 6
21. KUBEČKA Jan Šprtmejkři Ostrava 7 2 2 3 24 : 28 6
22. FRÝBA Dalibor BHC StarColor Most 7 2 2 3 12 : 10 6
23. SKOKAN Jaromír Fluke Kohoutovice 7 2 2 3 15 : 18 6
24. MARTINČIČ Jakub THE Orel Bohunice 7 2 2 3 24 : 29 6
25. JUCHELKA Patrik SHL SDS EXMOST Brno 7 3 0 4 26 : 22 6
26. VEIS Petr Sokol Stochov 7 2 1 4 19 : 30 5
27. HÁJEK Dalibor BHC Dobrá 7 2 1 4 15 : 16 5
28. PROCHÁZKA Ondřej BHK Orel Boskovice 7 2 1 4 23 : 26 5
29. PURKET Patrik BHC StarColor Most 7 1 2 4 16 : 26 4
30. FOLTÝN Jaromír Sen. Prague NHL 7 1 2 4 18 : 37 4
31. FEDIČ Lukáš Most 7 1 0 6 15 : 37 2
32. KYZLINK Dalibor SHL SDS EXMOST Brno 7 0 0 7 15 : 29 0

ŽENY:

1. FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL 7 4 3 0 17 : 7 11
2. KABRDOVÁ Marcela BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 7 4 1 2 15 : 10 9
3. ZAJÍČKOVÁ Petra BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 7 4 1 2 14 : 11 9
4. KLIMKOVÁ Kateřina Future 7 4 1 2 11 : 9 9
5. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava 7 3 1 3 8 : 9 7
6. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava 7 2 2 3 14 : 16 6
7. UHEROVÁ Daniela BHC StarColor Most „B“ 7 0 3 4 8 : 16 3
8. MIŠÍKOVÁ Pavla Real Draci 18.ZŠ Most 7 1 0 6 6 : 15 2

JUNIOŘI:

1. KAŇA Simon Gunners Břeclav 6 5 1 0 15 : 4 11
2. BEDNÁŘ Martin BHL Zekatel Žďár nad Sáz. 6 3 2 1 10 : 5 8
3. TICHÝ Tomáš BHC CorroTech Radošovice 6 2 2 2 11 : 6 6
4. LOUČKA Matouš Gunners Břeclav 6 2 2 2 10 : 10 6
5. SÝKORA Tomáš BHC StarColor Most „B“ 6 2 2 2 15 : 16 6
6. CVRČEK Michal Manver Pečky 6 1 1 4 9 : 17 3
7. FIALA Andrej Gunners Břeclav 6 0 2 4 6 : 18 2

STARŠÍ ŽÁCI:

1. TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice 6 4 1 1 17 : 11 9
2. DOHNAL Jiří Valašské Meziříčí 6 3 2 1 24 : 14 8
3. PEKKALA Jan Gunners Břeclav 6 3 1 2 20 : 15 7
4. CMÁR Miroslav Manver Pečky 6 3 0 3 14 : 19 6
5. SDUKOS Denis BHC TJ Sokol Bohumín 6 2 2 2 13 : 14 6
6. VOCÁSEK Jaroslav A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 6 2 0 4 20 : 24 4
7. ŠUSTR Adam A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 6 1 0 5 12 : 23 2

MLADŠÍ ŽÁCI:

1. GRIMMOVÁ Valentina Real Draci 18.ZŠ Most 5 3 1 1 11 : 5 7
2. MACAS Matyáš BHC Vršovice 5 3 1 1 14 : 10 7
3. KOUBSKÝ Jiří Jun. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S. 5 2 1 2 5 : 6 5
4. ŠULC Jan BHC Vršovice 5 1 3 1 8 : 6 5
5. MICHÁLEK Lukáš Netopýři Most 5 2 0 3 4 : 7 4
6. PADĚLEK Aleš BHC TJ Sokol Bohumín 5 1 0 4 7 : 15 2

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


logo_mcr_2017

VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek