Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Mistrovství ČR

Mistrovství České republiky je vrcholným domácím turnajem jednotlivců. Právo startu má 32 mužů, 8 žen, 8 juniorů, 8 starších žáků a 6 mladších žáků podle pořadí Českého poháru před MČR.

Na rozdíl od ostatních turnajů ČP se na MČR hraje pouze v rámci kategorie. S výjimkou kategorie mužů, která má stejný hrací systém jako ostatní turnaje ČP, se o tituly hraje systémem každý s každým.

Vítězové mistrovství republiky mají přednostní právo reprezentovat na následujícím mistrovství Evropy či světa (koná-li se v daném roce).

↔ ↔ ↔

37. Mistrovství ČR:

25.11.2017, SVČ Most

↔ ↔ ↔

MUŽI:

1. DAVID Jakub BHK Orel Boskovice 7 6 0 1 25 : 14 18
2. FIALA Dominik BHK Orel Boskovice 7 5 1 1 17 : 10 16
3. VONDÁL Vít BHK Orel Boskovice 7 5 0 2 21 : 16 15
4. FRANKL Jaroslav Jun. Dragons Modřice 7 5 0 2 27 : 12 15
5. ŠKORPÍK Miroslav Dragons Modřice 7 4 2 1 28 : 17 14
6. JUCHELKA Patrik SHL Brno 7 4 1 2 20 : 19 13
7. JUSTRA Michal BHC StarColor Most 7 4 1 2 17 : 12 13
8. KUČERA Martin SHL Brno 6 3 1 2 15 : 8 10
9. PURKET Patrik BHC StarColor Most 7 4 0 3 19 : 20 12
10. ŠANOBA Matěj BHC StarColor Most 7 4 0 3 27 : 20 12
11. PROCHÁZKA Josef BHK Orel Boskovice 7 3 3 1 22 : 11 12
12. FOLTÝN Jaromír Jun. Prague NHL 7 4 0 3 22 : 25 12
13. KUBEČKA Jan Šprtmejkři Ostrava 7 3 2 2 18 : 19 11
14. KOLODĚJ Pavel Šprtmejkři Ostrava 7 3 2 2 26 : 22 11
15. HENYCH Petr BHC StarColor Most 7 3 1 3 24 : 22 10
16. FOLTÝN Jaromír Sen. Prague NHL 7 3 1 3 14 : 11 10
17. TIRPÁK Robert Fluke Kohoutovice 7 3 1 3 14 : 16 10
18. MARTINČIČ Michal THE Orel Bohunice 7 3 1 3 29 : 29 10
19. NAKLÁDAL Jiří Dragons Modřice 7 3 0 4 20 : 19 9
20. MÜLLER Ondřej II. BHC StarColor Most 6 2 0 4 14 : 15 6
21. PROCHÁZKA Jaromír SHL Brno 7 2 3 2 25 : 26 9
22. RACEK Karel Prague NHL 7 2 2 3 23 : 22 8
23. KYZLINK Dalibor SHL Brno 7 2 2 3 15 : 21 8
24. LUDVÍK Vojtěch BHL Žďár nad Sázavou 6 1 1 4 21 : 30 4
25. FRÝBA Dalibor BHC StarColor Most 6 1 1 4 13 : 22 4
26. KOCÁB Jan Gunners Břeclav 6 1 1 4 15 : 25 4
27. ŠUSTÁČEK Ladislav SHL Brno 6 1 0 5 11 : 16 3
28. MATUŠČÍN Jozef BHC StarColor Most „B“ 6 1 0 5 7 : 28 3
29. FEDIČ Lukáš Prague NHL 7 1 3 3 20 : 31 6
30. LOUČKA Matouš Gunners Břeclav 7 1 2 4 16 : 29 5
31. FRÝBA Ondřej BHC StarColor Most „B“ 7 1 2 4 26 : 24 5

ŽENY:

1. ZAJÍČKOVÁ Petra BHK Orel Boskovice 7 5 1 1 15 : 11 16
2. CIBULKOVÁ Markéta Prague NHL 7 4 1 2 13 : 8 13
3. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava 7 4 0 3 15 : 13 12
4. VANČUROVÁ Milada Prague NHL 7 4 0 3 19 : 14 12
5. KLIMKOVÁ Kateřina Šprtmejkři Ostrava 7 3 2 2 10 : 13 11
6. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava 7 2 2 3 15 : 15 8
7. ŽVAKOVÁ Kamila BHC Dobrá 7 1 2 4 14 : 19 5
8. GRIMMOVÁ Valentina BHC StarColor Most „B“ 7 1 0 6 9 : 17 3

JUNIOŘI:

1. SYRŮČEK Adam Prague NHL 7 6 0 1 18 : 5 18
2. KAŇA Simon Gunners Břeclav 7 3 3 1 18 : 10 12
3. VANÍČEK Matyáš BHC StarColor Most „B“ 7 3 1 3 16 : 17 10
4. ŘEHOŘ Jakub ZŠ Benešova Modřice 7 3 1 3 14 : 16 10
5. BEDNÁŘ Martin BHL Žďár nad Sázavou 7 2 3 2 11 : 11 9
6. VITULA Josef Dragons Modřice 7 2 1 4 13 : 19 7
7. STUDENIČ Josef BHC Dobrá 7 1 4 2 11 : 14 7
8. HADAŠČOK Petr BHC Dobrá 7 1 1 5 11 : 20 4

ST. ŽÁCI:

1. KRMÍČEK Matěj Gunners Břeclav 7 5 0 2 28 : 8 15
2. BRAUNER Vojtěch Fluke Kohoutovice 7 4 1 2 16 : 12 13
3. TIRPÁK Patrik Fluke Kohoutovice 7 4 1 2 20 : 19 13
4. STOHANZL Erik Gunners Břeclav 7 4 0 3 24 : 20 12
5. MATUŠČÍN Jan BHC StarColor Most „B“ 7 4 0 3 16 : 12 12
6. OTÁHAL Tomáš Dragons Modřice 7 3 0 4 13 : 28 9
7. DOLEŽAL Jan Gunners Břeclav 7 2 0 5 18 : 20 6
8. KALINA Tomáš BHL Žďár nad Sázavou 7 1 0 6 17 : 33 3

ML. ŽÁCI:

1. MATURA Ondřej Netopýři Most 5 4 1 0 25 : 6 13
2. KUČERA David BHC 15.ZŠ Most 5 3 2 0 26 : 8 11
3. KLÍMA David KSH ZŠ Meziboří 5 3 0 2 23 : 17 9
4. VÍTEK Matyáš SVČ Most 5 1 2 2 12 : 18 5
5. VYMYSLICKÝ Tomáš Gunners Břeclav 5 1 1 3 17 : 24 4
6. GRIMM Matyáš Real Draci 18.ZŠ Most 5 0 0 5 3 : 33 0

 

 

 

 

 

 

 

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

  • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
  • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
  • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
  • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
  • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
  • ↔ ↔ ↔


    Poslední články


    Odběr novinek


    Šprtec v ČR

    Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek