Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Žákovská tour

Soutěž organizovaná Unií H.S.H. a Sdružením mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou.

Je určena pro všechny hráčky a hráče žákovských kategorií (ročník narození 2004 a mladší). Do Žákovské Tour není potřeba podávat žádnou přihlášku, ani platit přihlašovací poplatek. Hráči a hráčky, splňující věkový limit, budou do pořadí Žákovské Tour zařazeni automaticky po účasti na některém ze započítávaných turnajů.

Do Žákovské tour se účastníkům započítává 8 nejlepších výsledků dosažených v turnajích Českého poháru 2017, příp. v samostatných žákovských turnajích.

16 nejlepších účastníků bude pozváno na finálový turnaj, který se bude konat v březnu 2018, ve stejném víkendu a na stejném místě jako finálový turnaj Ligy škol.

↔ ↔ ↔

Žákovská tour 2018:

soubory ke stažení:

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

PRAHA, 23. - 24. 6. 2018

Soutěž tříčlenných družstev určená jak ligovým družstvům na všech úrovních, tak složeným družstvům různých týmů i volným uskupením hráčů.

 

  1. PŘIHLÁŠKA
  2. POZVÁNKA / PROPOZICE


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek